Numele:

Adresa email:

Telefon:

Mesaj:

Contact

Asociaţia Aberdeen Angus România

+40 269 256 562

office@aberdeenangus.ro

Str. Octavian Goga nr.1

550370 Sibiu

 

Întâlnirile se fac cu programare telefonică în prealabil.                                                                            

 

 

Ing. Ioan Gociman
Director tehnic executiv

Tel: 0799/889959
ioan.gociman@aberdeenangus.ro

 

Ec. Suroiu Ileana Marioara

Secretar-inscrieri

Tel: 0727/806964

ileana.suroiu@aberdeenangus.ro

 

Oltianu Simona Mihaela

Secretar-inscrieri

Tel: 0727/806964

simona.oltianu@aberdeenangus.ro

 

 

Echipa executivă: Consiliul Director:
Vecerdea Mirela

Responsabil bază de date R.G.

Tel: 0735/316098

mirela.vecerdea@aberdeenangus.ro

Olteanu Marcel Alexandru

Președinte

Tel: 0723/558901

 

Ing. Vitișan Paul Marian

Responsabil C.O.P. Transilvania

Tel: 0727/806980

paul.vitisan@aberdeenangus.ro

Nagy Peter Tamas 
Reprezentant zona Nord- Est Tel: 0745/466617
 

Ing. David Eliza 

Responsabil bază de date C.O.P. Transilvania

Tel: 0731/358314

eliza.david@aberdeenangus.ro

Dan Mihai Florin

Reprezentant zona Vest

Tel: 0740/270973

 

Ing. Manea Dragoș Florin

Responsabil C.O.P. Moldova / Dobrogea

Tel: 0799/885469

dragos.manea@aberdeenangus.ro

 

Jung Stefan

Reprezentant zona Centru

Tel: 0732/533437

 

Ing. Morar Maria

Responsabil bază de date C.O.P. Moldova / Dobrogea

Tel: 0735/400078

maria.morar@aberdeenangus.ro

 

Popa Costel

Reprezentant zona Sud

Tel: 0724/089546

Ing. Dăian Călin

Responsabil C.O.P. Muntenia / Oltenia

Tel: 0727/806986

calin.daian@aberdeenangus.ro

Igor Peev

Reprezentant zona Nord- Vest

Tel: 0726/766042

  Bende Kalman

Reprezentant zona Est

Tel: 0744/313298

 

 

Lupuți Vasile

Reprezentant zona Nord

Tel: 0744/702294

 

 

Bernhard Delle

Specialist Genetică

info@donau-moos-angus.de